PPC reklama pro vyhledávače Google a Seznam

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy vůbec je PPC. Tedy, správně nastavené PPC reklamy. Bez takové reklamy si ve vyhledávačích ani neškrtnete. Nechte si ji nastavit rychle a efektivně někým, kdo tomu rozumí – v PPC Profits vám do 5 dnů od zadání vytvoříme a nastavíme výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy Google Ads, Sklik a Microsoft Ads. (Google, Seznam a Bing) Přivedeme na váš web jen relevantní zákazníky se zájmem o váš produkt nebo službu.

PPC řešíme nejen pro český, ale i pro slovenský, německý, americký, anglický, rakouský, švýcarský, polský a francouzský trh.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

4 důvody, proč se o nejlepší PPC reklamu pro vyhledávače postará PPC Profits:

  1. Jsme autoritou v oblasti PPC reklamy – na její správu máme v Google Ads uznávanou certifikaci a každý klient od nás dostane do začátku kredit 500 - 8 500 Kč. 
  2. PPC kampaně spravujeme přes 15 let, sledujeme také nejnovější trendy a už víme, jak v tom chodit – kde jít po špičkách, a kde do toho naopak šlápnout.
  3. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled, a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat
  4. Nejenže u nás máte neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás průběžně informujeme, jak plníme stanovené cíle (1 report/měsíc)

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Založíme vám reklamní účty, pokud je ještě nemáte. Pokud již máte PPC reklamu, podrobíme ji hloubkovému PPC auditu. Nastavíme analytické nástroje (např. Google Analytics), aby byla kampaň transparentně měřitelná.
  • Připravíme důkladnou analýzu klíčových slov relevantních pro váš obor podnikání a porovnáme metriky (cena, hledanost, konkurence), na jejichž základě vám doporučíme ta klíčová slova, která pro vás budou zisková.
  • Napíšeme inzeráty, které zaujmou vaše zákazníky. Inzeráty s vámi zkonzultujeme, abyste měli přehled. Poté je nasadíme do reklamních účtů, účty propojíme s Google Analytics a nastavíme měření konverzí (objednávek) a remarketing.
  • Kampaň spravujeme a optimalizujeme, čímž snižujeme cenu za proklik a zároveň zvyšujeme konverze (poptávky, prodeje v e-shopu apod.). Díky naší správě bude vaše PPC kampaň maximálně efektivní a zisková.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp