Správa sociálních sítí

Sociální sítě vám umožní být v těsném kontaktu s vašimi zákazníky – a navíc dokážete oslovit mnohem širší publikum. Pokud jsou pro vás ale Facebook a Instagram španělská vesnice nebo vám je spravuje člověk, který sociálním sítím zase tolik nerozumí, nelze očekávat hvězdné výsledky. My v PPC Profits to vezmeme pěkně od podlahy a postaráme se o to, abyste na sociálních sítích byli vidět, celé to dávalo smysl a přivádělo zákazníky.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

5 důvodů, proč správu sociálních sítí přenechat PPC Profits:

  1. Facebooku a Instagramu rozumíme na jedničku díky dlouholetým zkušenostem a neustálému sledování trendů v této oblasti.
  2. Umíme vytvořit strategii tak, aby souzněla s vaší cílovou skupinou – a také ji provádět a upravovat na základě přesných analýz.
  3. Postaráme se vám o sociální sítě od A až po Z – od založení profilů až po jejich kontinuální správu či zákaznickou podporu.
  4. Rozumíme nejen organické návštěvnosti, ale také PPC reklamám. Každá investovaná koruna se vám tak mnohonásobně vrátí. 
  5. Nemusíte se dlouhodobě vázat. Spolupráci s námi můžete kdykoliv ukončit s výpovědní lhůtou pouze 1 měsíc.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Navrhneme a vymyslíme celkovou strategii využití sociálních sítí. Vypíchneme vaše konkurenční výhody a zacílíme na správné skupiny zákazníků. Společně nastavíme cíle, kterých chcete prostřednictvím sociálních sítí dosáhnout.
  • Zkontrolujeme vaše účty na sociálních sítích a navrhneme, co by se dalo zlepšit. Ještě žádné nemáte? Založíme je pro vás. Zanalyzujeme vaši konkurenci, zjistíme její slabé a silné stránky a vymyslíme, jak ji překonat.
  • Zajistíme vám kvalitní a originální obsah a jeho pravidelnou publikaci na sociálních sítích. Přivedeme na vaše stránky správné zákazníky. Najdeme vám takové zákazníky, které bude váš obsah zajímat, budou jej komentovat a sdílet.
  • O všem, co uděláme, vám budeme poskytovat detailní a pravidelné měsíční reporty. Díky měření a analýze výkonu budete neustále vědět, co se děje. Budeme vám poskytovat pravidelné detailní zprávy, takže budete vždy v obraze.
  • Váš účet na sociálních sítích bude pochopitelně stále jen váš a budete k němu mít neomezený přístup. Mezi našimi zákazníky neděláme rozdíly a každému z klientů se věnujeme na sto procent. Přesvědčte se sami.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci?

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp