Správa PPC reklamy

Úspěch ve světě PPC reklamy je závislý například i na průběžné optimalizaci člověkem, který svému oboru bez výjimek rozumí. PPC Profits vám nabízí takových odborníků spoustu. O vaše reklamy se ale bude kompletně starat jeden, který o nich bude vědět všechno, a můžete s ním konzultovat dnem i nocí. Poznejte, co je to efektivní správa PPCček – snižte náklady, zvyšte poptávku po vašich službách a přiveďte si na web více relevantních zákazníků, kteří nakoupí.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Správa PPC reklamy

5 důvodů, proč si pro správu PPC reklamy vybrat PPC Profits:

  1. Jsme autoritou v oblasti PPC reklamy – na její správu máme v Google Ads uznávanou certifikaci a každý klient od nás dostane do začátku kredit 1 000 Kč 
  2. PPC kampaně spravujeme přes 15 let a už víme, jak v tom chodit – kde jít po špičkách, a kde do toho naopak šlápnout pro větší efektivitu reklamy.
  3. Neustále sledujeme trendy a novinky v oboru online marketingu a PPC reklamy, abyste díky nám dokázali být o krok napřed před vaší konkurencí.
  4. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat.
  5. Neježe nu nás máte transparentní a neomezený přístup ke svému účtu, ale v průběhu měsíce vás aktivně informujeme, jak plníme stanovenou strategii a cíle.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Zanalyzujeme aktuální stav vašich kampaní a rozhodneme se, co s nimi dále – stačí je jen trochu vylepšit nebo bude lepší je vypnout a nastavit znovu a jinak? 
  • Rozpočet kampaně a cenu za prokliky kontrolujeme každý den, abychom je dokázali snížit na nejnižší možnou úroveň. Čím více ušetříte, tím více vyděláte.
  • Zajišťujeme tagování a propojení s Google Analytics. Neustále hledáme nový potenciál pro zvýšení vašich zisků. Díky analýze bude vaše kampaň efektivnější.
  • Detailní měsíční report s přesným rozpisem prací, které jsme pro vás udělali, je samozřejmostí. Vždy budete mít o všem dokonalý přehled!
  • Na optimalizaci reklamy se vždy díváme komplexně – poradíme vám například, jak vylepšit konverzní poměr, jak lépe pracovat s texty či jak vyhodnocovat měření v Google Analytics.

Podívejte se na naši případovou studii, která vám vše znázorní nejlépe.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Se PPC Profits jsem spolupracovala v oblasti PPC reklamy. Komunikace a celková práce byla výborná. Následná správa PPC reklamy zdarma byl pro mě zajímavý benefit. PPC Profits doporučuji jak na nastavení PPC reklamy, tak na její správu.

Mgr. Iveta Pečínkova, Pecinkova.cz
Překladatelský servis Pečinková
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp