PPC reklama na Facebooku a Instagramu

V dnešní době vám facebookový profil včetně reklam může spravovat kdejaký středoškolák. Pokud si však chcete ze sociálních sítí udělat mašinku na peníze, oslovte PPC Profits. Navrhneme vám reklamní strategii PPC kampaně na Facebook a Instagram tak, aby se pro vás stala sociální média opravdu výdělečným kanálem.

Ať už si přejete zvýšit povědomí o vašich konkrétních produktech, informovat současné zákazníky o novinkách nebo získat nové konverze, pomůžeme vám. Řešíme také PPC reklamu na LinkedIn, TikToku a Pinterestu.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

5 důvodů, proč se o nejlepší PPC reklamu na Facebooku a Instagramu postará PPC Profits:

  1. Reklamě na Facebooku se věnujeme už od roku 2008 a od té doby jsme realizovali stovky marketingových kampaní s rozličným tématem i rozsahem.
  2. PPC kampaně spravujeme také na dalších kanálech, a za tu dobu už víme, jak v tom chodit – kde jít po špičkách a kde do toho naopak šlápnout.
  3. Nabízíme komplexní péči – u nastavení reklamy to nekončí, připravíme propracovanou strategii získávání nových konverzí, i zajímavý obsah pro vaše sítě.
  4. Máme potvrzeno, že námi spravované PPC reklamy na Facebooku vám v prvním měsíci sníží náklady na získání jedné konverze až o 71 %.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Nejprve provedeme detailní analýzu vašeho produktu či služby, konkurence a vaší cílové skupiny. Na míru vám navrhneme strategii, jak a na koho cílit či jak s ním co nejlépe komunikovat.
  • Společně se domluvíme na hlavních cílech a metrikách kampaně. Poté kampaň nastavíme a spustíme. Neustále kampaň testujeme a hledáme možnosti, kde získat více a kde ušetřit. 
  • V rámci facebookové reklamy vám také rádi pomůžeme nejen se získáváním nových konverzí, ale i s komunikací se současnými zákazníky, s tvorbou obsahového plánu nebo s grafikou Timeline stránky.

Podívejte se, jak se stát oblíbenou značkou na Facebooku v našich případových studiích.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp