O nás

Jsme specialisté na on-line marketing. V našem profesionálním týmu najdete PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, social media manažery, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit váš zisk, proto se soustřeďujeme na reálné obchodní výsledky místo složitých a předražených analýz.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file
PPC Profits
PPC Profits

Hned od začátku se zaměříme na problémy a cíle vašeho marketingového mixu a doporučíme, ve které oblasti byste měli přidat, aby váš web vydělával co nejvíce.

Již od roku 2008 se specializujeme na PPC – nastavení a správu PPC reklamy a SEO – optimalizaci webu pro vyhledávače. Zabýváme se také správou sociálních sítí. Ovládáme tvorbu a správu efektivních e-mailingových kampaní, poskytujeme komplexní služby pro audit, nastavení a správu zbožových vyhledávačů a dokážeme vám pomoci i s CRO – optimalizací konverzního poměru webu/e-shopu, PR a obsahovým marketingem.

Pokud s on-line podnikáním teprve začínáte, svěřte nám i samotnou tvorbu webu. Vytvoříme pro vás webovou prezentaci, která bude fungovat v dokonalé symbióze s ostatními marketingovými aktivitami a pomůže vám vydělat co nejvíce peněz s co nejmenšími náklady.

Plánujete rozšíření vašeho byznysu do zahraničí? V rámci internetového marketingu v zahraničí (PPC, SEO) vám pomůžeme proniknout na zahraniční trhy.

PPC Profits

Proč jít do internetového marketingu s PPC Profits?

  • Využíváme pouze ty nejmodernější nástroje a programy.
  • Váš web či e-shop začne více vydělávat.
  • Řídíme kampaně multikanálově, takže vaše investice do marketingu využije naplno svůj potenciál.
  • Garantujeme výsledky již po 3 měsících spolupráce.

 

10 důvodů, proč si vybrat právě nás:

1. Děláme komplexní internetový marketing, ovšem rádi vám pomůžeme i s konkrétní disciplínou, kde máte pocit, že se vám právě nedaří.
2. Soustředíme se především na to, co naše práce přinese vám – více objednávek pro váš byznys a více peněz na váš účet. Cíle si stanovujeme reálně, průběžně měříme a vyhodnocujeme pokroky, kterým přizpůsobujeme další strategii. I to je jedním z důvodů, proč k nám přes 80 % klientů přichází na doporučení současného nebo minulého klienta.
3. O vhodných marketingových strategiích se rozhodujeme na základě dat. Dlouhodobou praxí jsme vybudovali metody a know-how, které doplňujeme o získaná data, abychom dokázali vytvořit funkční marketingovou strategii. Průběžně (2–3krát do měsíce) vás o projektu informujeme, abyste měli přehled o všem, co se děje. Na vašem projektu vždy pracuje stejný tým lidí.
4. Máme mnoho špičkových odborníků na všechna odvětví internetového marketingu od SEO přes PPC reklamu, až po e-mailing a správu zbožových vyhledávačů. Všichni naši konzultanti mají certifikáty, vzdělávají se a přednáší, například na VUT či na odborných konferencích.
5. Pracujeme hlavně pro menší a střední firmy, úspěšné kampaně jsme však vytvořili i pro takové giganty, jako je VUT, Dr. Oetker, Adidas, Skřivánek, Nestlé, Unis, SUEZ a další. Nepracujeme jen v České republice, ale například i v Anglii, Německu nebo na Slovensku.
6. Publikujeme v odborných časopisech, například v časopisu Makro, Marketing & Media a E15. Umístili jsme se také v žebříčku TOP marketingových agentur ČR, které mají nejlepší vlastní SEO.
7. S internetovým marketingem máme více než 16 let zkušeností a víme, co funguje.
8. Stanovujeme reálné, měřitelné a dosažitelné cíle, o jejichž plnění budete mít vždy přehled. Prostřednictvím pravidelných reportů vás budeme průběžně informovat o tom, co děláme, proč to děláme a jaký užitek vám to přinese.
9. Nesnažíme se nahradit kvalitu kvantitou, a proto si nehrajeme na tisíce klientů. Snažíme se vždy dodat co nejlepší výsledky za minimum vynaložených prostředků a maximalizovat váš zisk.
10. Aktuální trendy internetového marketingu najdete na našem blogu a při dlouhodobé spolupráci vám rádi zdarma předáme zajímavé tipy a triky, jak dále vylepšit váš online byznys.

Proč si zvolit nás

Proč si zvolit nás
Naše práce vám přinese dlouhodobý profit.
Proč si zvolit nás
Zaplatíte až za dodané výsledky – neprodáváme žádné „vzdušné zámky“.
Proč si zvolit nás
Na vaše dotazy reagujeme okamžitě – jsme vám kdykoli k dispozici na e-mailu či telefonu.
Proč si zvolit nás
Stav vašich marketingových kampaní neustále monitorujeme a zasíláme pravidelné a přehledné reporty.
Proč si zvolit nás
Přivedeme vám zákazníky, kteří mají skutečně zájem o vaše produkty.

Co o nás říkají naši klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp