Správa PPC kampaní

 
Zajistíme Vám efektivní správu PPC reklamy pro vyhledávače a sociální síť Facebook. Naše správa sníží celkové náklady na prokliky a konverze (např. při nákupu v e-shopu nebo při objednávce služeb) a přivede k vám více relevantních zákazníků se zájmem o nákup. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled. Průběžnou optimalizací kampaně zjistí, kde vám zbytečně unikají peníze(prokliky) a kde je možnost vydělat více.

  • Správa kampaní efektivně řídí prostředky vložené do PPC reklamy.
  • Díky reportům jste stále v obraze a víte, co se s vaší PPC kampaní děje a jak si vede.
  • Certifikovaná profesionální správa vám sníží náklady na proklik.
  • Specializujeme se úzce pouze na PPC reklamu, jsme autoritou v oboru.

Nezávazná konzultace

Máte zájem o správu PPC reklamy? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nechcete čekat? Zavolejte nám: Tel. 775 646 333

Proč zvolit PPC Profits pro správu PPC kampaně

  • Na správu PPC kampaní v Google AdWords máme certifikaci a dostanete navíc kredit 1 000 Kč zdarma.
  • Na Facebooku vám 1.měsíc správy nebudeme účtovat.
  • Efektivní správa PPC reklamy vám sníží náklady na kredit a zvýší poptávku po vašich službách.
  • PPC kampaně spravujeme už 5 let. Sledujeme novinky v oboru, pracujeme s moderními nástroji.

Nejen, že u nás máte transparentní a neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás aktivně informujeme, jak plníme stanovenou strategii a cíle. Detailní měsíční report s přesným rozpisem prací, které jsme vykonali, je samozřejmostí. Na optimalizaci reklamy se vždy díváme komplexně - poradíme vám například, jak vylepšit webové stránky směrem k vyššímu konverznímu poměru, jak lépe pracovat s texty či jak vyhodnocovat měření v Google Analytics.

Rozpočet kampaně a cenu za prokliky kontrolujeme každý den, abychom ji dokázali snížit na nejnižší možnou úroveň. K našim službám patří dále vypínání neefektivních inzerátů a zvýhodňování těch efektivních. Zajišťujeme tagování a propojení s Google Analytics. Neustále hledáme nový potenciál pro zvýšení vašich zisků.

S PPC Profits budete spokojení, ať už jste velká společnost, nebo menší firma či živnostník. Cena za správu PPC reklamy (kampaně) pro vyhledávače je v rozmezí 1 000 - 6 000 Kč bez DPH za měsíc.

Nezapomeňte na reklamu na sociálních sítích. Podívejte se, jak se stát oblíbenou značkou na Facebooku v našich případových studiích. Podívejte se také, jak zvýšit tržby z PPC reklamy - případová studie.

Správu PPC reklamy poskytujeme v rámci celé ČR, osobně je možné se potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

 

Vyjádření klientů

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!
Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla naším potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme na Vaši společnost.
Robert Zámečník, www.ibrs.cz
Firma PPC Profits nabízí velmi dobré služby, ve spolupráci pokračujeme.
Tomáš Havlín, www.balbex.cz
V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z Vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.
Jan Hoferik, www.jhmobil.cz
Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.
Ing. Zdeněk Kočí, http://www.up-i.cz/
S firmou PPC Profits jsme začali spolupracovat v roce 2011. Oceňujeme zejména profesionální a kvalitní služby za přijatelné ceny a příjemnou a rychlou komunikaci.
Hana Borovcová, www.ckconti.cz

Zobrazit všechny reference

Nezávazná konzultace

Máte zájem o správu PPC reklamy? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nechcete čekat? Zavolejte nám: Tel. 775 646 333